Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Marka :

Damlatmayan Rulo Boya Fırçası Kolay Duvar Tavan Boyama Fırçası 

  Damlatmayan Boya Rulosu ile evinizi pratik ve keyifli biçimde renklendirmeye ne dersiniz? Daldırma, damlatma, saçılmaya son! Kısa zamanda zorlanmadan, yorulmadan boyama yapın! Daha fazla duvarı daha rahat ve daha kısa sürede boyayın! Boya hazneli Fırçalı Duvar Boyama Seti tek başına işleyebilen ve damlatmadan boya yapabileceğiniz pratik bir boya düzeneğidir. Herkesin yapabileceği kadar pratiktir. Yapmanız gereken tek şey merdaneyi açmak ve boyayı doldurmak. Bu basit işlemin ardından boyamaya hazırsınız!  

Hazneli Boya Fırçalı Duvar Boyama Rulosu Damlatmayan Boya Fırçası Özellikleri:

 

 -Damlatmayan Boya Rulosu, Boyayı eşit olarak dağıtmayı sağlayan bir iç deposu mevcuttur.-Boya akıtmayan rulo, klasik boya merdanelerinin aksine, damlatma problemlerini ortadan kaldırır.-Damlatmayan boya fırçasının Uzatma aparatı ile yüksek yerleri de rahatlıkla boyayabilirsiniz.-Tavan Duvar Boya Fırçası; Temizlemesi, kullanımı çok kolaydır.-Boya Akıtmayan Rulo fırçasıüstün kaliteli yün malzemeden, sapları kaliteli plastikten üretilmiştir.-Damlatmayan boya rulosu, yılın her döneminde kullanılabilir. 

Damlatmayan Hazneli Boya Fırçası Kullanımı:

  1/10 oranında su ve 9/10 oranında boyayı boya doldurma kabında karıştırın.  İstediğiniz boy ruloyu açıp ihtiyacınız kadar boyayı boya kabı ile boşaltın.  Duvar üzerinde Damlatmayan Rulo Boya Fırçasını yavaş hareket ettiriniz.  İşiniz bitince veya renk değiştireceğinizde ruloyu boya kalmayıncaya kadar yıkayın ve kurumaya bırakın.  Hazneli Boya Fırçalı Duvar Boyama Seti, Her doldurum ile ortalama 25 metrekare alan boyanabilir. 1lt boya kapasitesi vardır. Sadece su bazlı olan boyalarla kullanılabilir.  

Kolay Duvar Tavan Boyama Rulosu Paket İçeriği:

  700 ml Büyük Boy Rulo3 adet Uzatma AparatıBoya Doldurma Kabı

www.eminerabook.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}
  .eminerabook.com üyesi

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}

RENEWHOME

Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor